Kruhový tréning štvrtok 13.9

V poradí tretí kruhový tréning v Astoria Fit&Gym Košice sa konal vo štvrtok. Druhý, pondelkový navštívil len jeden zo stálice, preto predpokladáme že ľudia v pondelok ráno ešte spia. To dúfame že sa zmení a nechajú sa inšpirovať fotkami a videom z ďalších a ďalších tréningov a tak sa rozhodnú začať každý nový týždeň spolu s nami. 

Tento štvrtok sme začali tréning jednoduchou a rýchlou rozcvičkou od hlavy až po päty s rozprúdením obehu v našom tele v podobe zopár jumping jacks.

Následne sme sa rozdelili do dvojíc + jeden single, keďže nás bolo nepárny počet. Počet veľkých stanovíšť bolo 4 a v nich sme mohli nájsť dva cviky.

 1. stanovište – vlnky s lanom + drepy s tlakom kettlebellu nad hlavu
 2. stanovište – výstupy na bedňu + výstupy na bedňu v kliku
 3. stanovište – výpady vpred + drepy s výskokom
 4. stanovište – bicepsový zdvih s kotúčom + tricepsové extenzie za hlavou s kotúčom

Cvičili sme znova na čas a to nasledovne: 40 sekúnd cvičím, 20 sekúnd oddychujem. Následne sa cvičenci na stanovišti vymenili, čiže precvičili druhý cvik. Nasledovali 3 série každého cviku, minúta pauza na napitie, 1 séria každého cviku a polminúty na zmenu stanovišťa. 

V závere sme šli na vopred sľúbený zábavný bonus. Všetci si posadali do kruhu, nohy zdvihli hore a medzi sebou si podávali 5kg loptu. Keďže to pre nich bolo dáke až príliš jednoduché, pridali sme ďalšiu 7kg. haha (diabolský smiech) 🙂 Vždy ak niekto položil nohy na zem, tak vypadol a šiel robiť trest, pokým zvyšný si loptu naďalej točili.

Trest po vypadnutí spočíval v podobe – vysoké kolená, 2x angličáky, jumping jacks, bicyklovanie v leže.

Víťazovi na konci tréningu bol sľúbený protein na recepcii, ktorý si žiaľ víťaz neprebral, takže ho počká na ďalšom tréningu. 

V závere nesmel chýbať ani dobrý strečing 

Čo sa videa týka, budeme to trošku zlepšovať tréning od tréningu 😀 takže niekto zapracuje na cvičení, niekto na točení 🙂 😀 

Trošku sa zmenili podmienky prihlasovania na tréningy, takže na recepcii treba vždy pri zápise na tréning uhradiť čiastku 4€ za tréning dopredu, prípadne je možné dobiť si kredit na meno a následne sa prihlasovať aj telefonicky 🙂 

Kruhový tréning Košice Astoria 6.9

Milí priatelia,

dnes sa konal dlhoočakávaný prvý kruhový tréning v . Po prípravách a dohadovaniach s fitnesscentrom Astoria FIT&GYM Košice sme to konečne odštartovali. Spustili sme reklamu, prihlasovanie a vďaka tomu sme na tréningu privítali prvých 9 účastníkov. Vstupné, ako sa na prvýkrát patrí, bolo ZADARMO. 

O 17:00 sa zavreli dvere miestnosti a začal sa informačný brífing o tom ako to všetko bude prebiehať. Predtým sme sa ale ešte zoznámili. 

Dnešný tréning prebiehal formou stanovíšť a cvičenia na čas. Mali sme ich pripravených najskôr 8, neskôr 9 (keď dorazila Sima) a na každom sme precvičili 4 série, pričom 40sekúnd sme makali a 20 sekúnd oddychovali. Po 4. sérii nasledovala minútka pauzy, utrieť sa, napiť sa, vymeniť stanovište po svojej ľavej ruke a pokračovali sme ďalej.

Dnešné cviky:

 • dvíhanie kolien
 • drepy
 • kliky
 • výstupy na stepschodík
 • boxovanie loptou za skipingu
 • príťahy na TRX
 • Výpady vzad/vpred
 • Hody medicinbalom o zem
 • Bicyklovanie na brucho – bonus po príchode Simi na tréning, v záverečnej fáze to absolvovali 4 saganovci naraz

Bonus  prišiel v podobe spoločných 12 (alebo ich bolo viac? kto počítal?) burpees – angličákov !!! To nám vyčarilo úsmev na tvári všakže 🙂

Tréning sa niesol v skvelom duchu, navzájom sme sa motivovali, opravili techniku jednotlivých cvikov a až som skoro zabudol natočiť dáke video, prípadne cvaknúť fotky, taký som bol rozčarovaný z toho ako všetci makajú akú majú dobrú náladu a tešia sa z toho že sú tam.

Všetkých chcem veľmi pochváliť a teším sa na ďalšie stretnutie s vami, najbližšie v pondelok. A ak máš chuť pridať sa, neváhaj a zapíš sa už teraz a to osobne alebo telefonicky na recepcii fitness   centra https://astoriafitgym.sk/.  Počet miest je limitovaný na 10 a cvičíme  každý pondelok o 7:00 a štvrtok 17:00 

Na konci vždy absolvujeme aj dobrý strečing ! 

Z ďalších tréningov sľubujem dlhšie video a ešte viac lepších fotiek 🙂 

dav
dav
dav
dav
dav

Kruhový tréning

Spevni svoje svalstvo, vyformuj postavu, zlepši kondíciu a spáľ kalórie.

Toto všetko ti ponúka kruhový tréning pod mojim vedením vo fitness centre ASTORIA FIT&GYM. 

Od 6.9.2018 každý pondelok(o 7:00 hod.) a štvrtok(o 17:00 hod.) sa môžeš tešiť na hodinu počas ktorej z teba dostanem maximum  a to prostredníctvom stanovíšť, na ktorých budeš vykonávať daný cvik.

Každý tréning sa môžeš tešiť na nové cviky, nové výzvy a spolu s ostatnými sa motivuješ k tým najlepším výsledkom.

 Kruhový tréning trvá 60 minút a cena je 4€.

V cene je zahrnutý 60 minutový kruhový tréning pod dohľadom trénera.

Pokiaľ chcete využívať aj ostatné služby fitness centra(stroje, sauny…), platí sa navyše štandardný vstup priamo na recepcii fitness centra.

Zapísať sa na kruhový tréning môžete buď na recepcii fitness centra, alebo telefonicky na recepcii fitness centra na tel.č.: 055 622 38 06

Trošku sa zmenili podmienky prihlasovania na tréningy, takže na recepcii treba vždy pri zápise na tréning uhradiť čiastku 4€ za tréning dopredu, prípadne je možné dobiť si kredit na meno a následne sa prihlasovať aj telefonicky 🙂

V prípade akýchkoľvek informácií môžete kontaktovať priamo mňa prostredníctvom fb stránky alebo na tel.č.: 0919 199 754 .

Počet na každý tréning je obmedzený na 10 ľudí, preto rezervuj si miesto už teraz.

NEPREHLIADNITE: prvý tréning 6.9.2018 vo štvrtok  o 17:00 hod. je ZDARMA!!!